Royal Dragon, Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli, 14.2.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 58073758

Royal Dragon

Turecko » Turecká riviéra » Side » Colakli

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Royal Dragon

Termín:

14.2.2018 - 23.2.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

10 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


567 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Hôtel Royal Dragon
Hotel
Hotel Hôtel Royal Dragon
Prehľad
Miesto: 

Royal Dragon Hotel patriaci k hotelu Kameň skupiny do 50,000sqm veľkého zdroja je v prevádzke od apríla 2008. Vzdialenosť od Side v centre mesta je 5 km, 10 km Manavgat a vzdialenosť od letiska v Antalyi je 48 km. Služby: 

Royal Dragon Hotel je v blízkosti modrej Stredozemné more je ktorá sa oddelila od zlatej piesočnatej pláže, ktorá, vďaka svojej pokojnej komplex, krásna záhrada 4500m² bazéna vr. Detský bazén, palmy pre prírodné krásnu krajinu, aby sa hostia cítili ako doma v pohode a relaxácii môže Hotel Stone Group originálne Ferienanlage.Der špeciálne Coastal je obklopený bazénom a rôznymi jedální stánkov a barov pre hostí komfortné a umožňuje vytvoriť nezabudnuteľný zážitok z dovolenky za sebou. V hoteli je k dispozícii miniklub, takže rodičia si môžu vychutnať svoju dovolenku v pokoji, rovnako ako detské ihrisko a bazén s tobogánmi a Luna Park pre deti. Spa a beauty oblasť je pokojná, kde sa ako psychicky, tak fyzicky uvoľniť a stabilizovať svoje telo pomocou špeciálnych masáží. Ubytovanie: 

Hotel má celkom 564 izieb. Každá izba má balkón, koberce, elektronické dverné kartu, posedenie, minibar, TV s rôznymi kanálmi, rádio cez TV, telefón, telefón v kúpeľni, kúpeľňa s sušičom vlasov, WC, vaňa, centrálna klimatizácia (ak počasie dovolí, hodina), elektronický trezor , Každodenné upratovanie izby a výmena uterákov prebieha každý deň a posteľná bielizeň raz za 3 dni. Župany môžu byť umiestnené na mieste. Na vyžiadanie sú Postieľky pre deti k dispozícii. Všetky izby sú nefajčiarske izby. Stravovanie: 

Raňajky, obedy a večere sú podávané formou otvoreného bufetu. Hlavná reštaurácia ponúka cez miestnej aj medzinárodnej kuchyne. Pre deti je tu detské reštaurácia a reštaurácia verejný priestor na terase. Wellness: 

Kúpeľné a wellness areál obnoví fyzicky aj psychicky a kľud. S miestnym hammamu kúpeli thajské masáže, programy starostlivosti o tvár a mnoho ďalších ponúk sú na vás čaká. S masérov Bali ostrovy prišli z práce na energetických miestach s tlakom a poskytujú kliknutím jemne pre uvoľnenie napätia. Táto masáž je zaistené, že napájacie napätie je podobný v tele a všetkých vnútorných Napätie, aby rastúce dohromady. Pomocou našich špeciálnych olejov, ktoré sa používajú pri masáži, bude svalové napätie zničená v tele, čo zvyšuje energiu, stabilizovať a zabezpečiť fyzickej a psychické uvoľnenie. Šport/Zábava: 

S animačný tím, ktorý profesionálne a na medzinárodnej úrovni, môžete mať nezabudnuteľnú dovolenku a vynikajúce minút na večerný program užívať, zatiaľ čo oni majú výhľad na bazén a more. Amfiteáter, ktorý má 1000 ľudí kapacitu ponúka večerné show, na sind.Das zameraná na návštevníkov z najrôznejších krajín hotela je krytý vyhrievaný bazén pre hostí sa podeliť o svoje kúpeľné pas v zime. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK