Kleopatra Alaiye, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 26.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 63358080

Kleopatra Alaiye

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Kleopatra

, starstarstarstar

LM


Kleopatra Alaiye

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Budapešť0 odjazdových miest

Cena od:


511 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha a popis
Hotel, ktorý v roku 2012 prešiel rekonštrukciou sa nachádza v blízkosti Kleopatrinej pláže, ktorá je vzdialená cca 130m od hotela, a od ktorej je oddelený pobrežnou komunikáciou. Kleopatrina pláž je najznámejšou plážou Tureckej riviéry. Na pláži sú k dispozícii ležadlá a slnečníky, plážový bar, vodné športy (všetko za poplatok). Hotel je vzdialený približne 900 m od centra Alanye, ktoré ponúka klientom možnosti nákupov a posedenia v miestnych reštauráciách. Vzdialenosť od letiska 120 km.
Vybavenie hotela
Hotel je vybavený lobby, recepciou, hlavnou reštauráciou na šiestom poschodí s krásnym výhľadom, barom pri bazéne, vnútorným bazénom, bazénom s oddelenou časťou pre deti (lehátka a slnečníky zadarmo), minimarketom, fitness, príležitostnými animáciami, výťahom, detským kútikom, TV kútikom a internetovým kútikom (za poplatok).
Vybavenie izby
Izby sú vybavené sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha / vaňa, sušič vlasov), individuálnou klimatizáciou, trezorom (za poplatok), TV / SAT, minibarom (náplň za poplatok), telefónom, wi-fi a balkónom alebo terasou.
Stravovanie
All inclusive program: - raňajky (07: 00-10: 00), obed (12: 30-14: 00) a večere (19: 30-21: 30) formou bufetu - poobedňajšia káva, čaj a zákusok - miestne rozlievané alkoholické i nealkoholické nápoje (10.00-23.00 hod.) v hoteli a pri bazéne - v All inclusive nie je zahrnuté cappuccino, turecká káva, ľadový čaj, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, občerstvenie v bare na pláži.
Pláž a plážový servis
Hotel je od piesočno-kamienkovej pláže Kleopatra oddelený len pobrežnou komunikáciou. Lehátka, slnečníky a vodné športy na pláži za poplatok. Pláž bola ocenená cenou "Blue Flag".
Pre deti
Oddelená časť bazénu pre deti, detská postieľka (na vyžiadanie, zdarma).
Šport a zábava
Fitness, stolný tenis, biliard, vodné športy na pláži.
Služby v cene
Stolný tenis, Wi-fi.
Služby za poplatok
Za poplatok sauna, turecké kúpele, masáže, pranie bielizne, biliard, vodné športy na pláži.
Storno podmienky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE
Důležeté informace k zájezdů ZDE
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu ERV EURÓPSKA POISŤOVŇA as, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK