Concorde De Luxe Resort, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 14.1.2018, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 57960629

Concorde De Luxe Resort

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Concorde De Luxe Resort

Termín:

14.1.2018 - 21.1.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


360 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Concorde de Luxe
Hotel
Hotel Concorde de Luxe
Prehľad
Poloha:

Super moderný komplex bol architektonicky navrhnutý a postavený na základe legendárneho nadzvukových lietadiel Concorde. 

Tento moderný komfortný hotel sa nachádza v Lara, najkrajšie a pokryté jemné piesočné pláže rajskej mesta Antalya. Do centra mesta 16 km Taxi). Letisko Antalya je vzdialené 10 km. Popis: 

Vo svetlé a pozvať lobby je tu recepcia, hosť Service Desk a niekoľko útulných posedením. K nečujné vleky dopraví do jednej zo 7 poschodí. Na úrovni vstupnej hale sú dve reštaurácie à la carte. Asiana s japonskou a čínskou koncepcia má sushi bar a dva Teppanyaki stoly. Navyše, tam je tiež náš Da Vinci talianska reštaurácia, kde je tradičná kuchyňa cvičil. V prednej časti budovy je Bar Vista, kde pravidelná živá hudba sú na programe. Elegantná Hlavná reštaurácia má varenie koncept bufet/show a obsahuje tiež veľkú záhradu Terassenbereich.Unsere reštaurácií sa skladajú z desiatu, typické turecké grilom a rybia reštaurácia s grilom. Naše útulné bary, Habana (cigarový salónik) a Vinario (vináreň) a internetová kaviareň, bowling s biliardom, diskotéka, supermarket a rôzne obchody (klenotník, dar papiernictva, kožené výrobky, kaderník, Photo Service) možno dosiahnuť doma a ľahko. V rozľahlej záhrade areáli je niekoľko bazénov (relax bazén, aktivity bazén, zábavný bazén s rôznymi vodnými kĺzačkami, tri jacuzzi rokov a bazén veľký detský) Mini Club (medzi 04 až 12 rokov) a Junior Club (medzi 13 až 17 rokov), detské ihrisko, 2 tenisové kurty (kremenný piesok/asfalt) a amfiteátra sa nachádza pri bazéne. 24 hodín dlhá lekárska starostlivosť je gewarhrleistet. Ubytovanie: 

Štandard Deluxe izby; Naše izby sú s dobrým vkusom zariadené a majú kúpeľňu/WC (telefón v kúpeľni), sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou, satelitná TV s hudobným kanálom, minibar, centrálnu klimatizáciu, trezor (bez poplatku) a balkón. Všetky izby sú vybavené kobercom a kúpele izby sú kachľové. Disabled Room: 

Dodávaný ako štandardné izby pre telesne postihnuté majú väčšiu plochu. Junior Suite: 

Skladá sa z obývacej izby so sprchou a WC, spálňa s manželskou posteľou a samostatným vaňu. Z balkóna máte nádherný výhľad na more a do záhrady. Famlies apartmán: 

Skladá sa z obývacej izby s Schlafniesche, 1 spálňa s oddelenými lôžkami a vaňou izba s šatňou. 

Z veľkého balkóna s výhľadom na more. Grand Suite: 

Tento Kategórie sa skladá z obývacej izby s elegantným nábytkom, dve spálne, jedna hlavná izba s manželskou posteľou a druhá s oddelenými lôžkami. Grand Suite má dve kúpeľne so sprchovacím umývadlom a WC a veľký balkón. Royal Suite: 

Jedná sa, ako veľký zariadené apartmány, ale pridaním jedného komfortne zariadené súkromnú kanceláriu, exkluzívne 

Jedálenským a kuchynským kútom postavená. Šport: 

Zábavný program s rôznymi bazéne hier a súťaží v priebehu dňa a nočných show, živá hudba a diskotéka poskytujú pre mladých i starých pre humor a zábavu. Tenis (kremenný piesok/asfalt), vodné pólo, vodný aerobik, step/aerobic, stolný tenis, volejbal/plážový volejbal, basketbal, bowling, biliard, krytý bazén, Aqua Park, jacuzzi, sauna, fitnes centrum, SPA, wellness Stravovanie: 

Le Raňajky formou bufetu, obedy a večere formou bufetu, (detský bufet), foyer salónik pre neskoré raňajky od 10:30 do 12:00, DaVinci taliansky la carte reštaurácie Poseidon Rybie Grill à la carte reštaurácie, Asiana Japonec-čínske " la carte reštaurácia, a'la carte Dafne türkisches reštaurácia, snack reštaurácia Poolbreich 12:00 do 16:00, izbová služba 24 hodín denne. Bar Vista lobby bar, Café Mundo čaj a kaviareň, Vinario Wine Bar "Habana Cigar Bae, Kúpele kaviareň s vitamínom Bar" Strike bowling bar s biliardom, bazén Bar, Sundej Disco 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK